کارهایی که بهتر است در هواپیما انجام ندهیم

کارهایی که بهتر است در پرواز با هواپیما انجام ندهیم:

سفر کردن، به‌خودی‌خود، کار استرس‌زایی است، به خصوص اگر قرار باشد با هواپیما سفر کنیم و پرواز داشته‌باشیم، همه استرس‌های سفر نکته‌های آموزشی که باید فرا گرفت هم اضافه می‌شود. پس سعی کنید با انجام کارهای زیر حداقل مریض نشوید یا مشکلی برایتان به وجود نیاید. کارشناسان به شما نشان می‌دهند که جرم‌ها و میکروب‌ها در کجا انباشته شده‌اند و چگونه می‌توانید در هواپیما راحت باشید و با مشکلی در رابطه با سلامتی‌تان روبه رو نشوید.

برای اینکه در طول پرواز بیمار نشوید و راحت باشید کارهای زیر را نباید انجام دهید:

۱)داخل نوشیدنی خود یخ نیندازید:

در یک تحقیق EPA در سال ۲۰۰۴، کارشناسان دریافته‌اند از بین ۳۲۷ هواپیما فقط ۱۵ درصد از آن‌ها استاندارد سلامت لازم را برای یخ استفاده شده داشته‌اند. از سال ۲۰۰۹ یک قانون برای نوشیدنی‌ها گذاشته شده است و استانداردها بهتر شده و بالاتر رفته است، یکی از این استانداردها این است که در اکثر هواپیماها نباید آب، از شیر آب گرفته شود و سرو شود، اما همچنان تکه‌های یخ با این نوع آب ایجاد می شوند. فقط از بطری های آب، آب بنوشید.

۲)تمام طول پرواز را روی صندلی تان ننشینید:

با این کار ریسک لخته‌شدن خون در رگ‌ها افزایش می‌یابد و اکثر مواقع این اتفاق در پاها می‌افتد. سعی کنید حداقل برای چند دقیقه درهواپیما راه بروید یا حداقل بایستید تا اینکه بدنتان کمی کشیده شود و این کارها از لخته شدن خون جلوگیری می‌کنند. به یاد داشته باشید که کفشتان را بپوشید. سعی کنید از پوشیدن لباس‌های تنگ که مانع گردش خون در بدن می‌شود، در هواپیما به شدت خودداری کنید. سعی کنید حداقل هر یک‌ساعت یک بار راه بروید یا پاهای خود را کمی تکان دهید .اگر نمی توانید از جای خود بلند شوید و راه بروید، حداقل چند تمرین ورزشی ساده بر روی صندلی خود انجام دهید، زانوهای خود را کمی بالا آورید و اگر می‌توانید آن‌ها را تا قسمت قفسه سینه بالا آورید و بعد پاهای خود را به دو طرف کمی تکان دهید.

۳)از لنز های طبی یا رنگی استفاده نکنید:

اگر می‌توانید در سفر کردن با هواپیما و پرواز از عینک طبی استفاده کنید، بهتر است این کار را انجام دهید و بیخیال لنز طبی یا رنگی‌تان شوید! زیرا هوای داخل کابین بسیار خشک است و می‌تواند به چشمان شما آسیب برساند. یا اگر کسی هستید که در آسمان و به هنگام پرواز می‌خوابید، یا ممکن است احساس خواب‌آلودگی به شما دست دهد، باید بدانید که لنزها برای استفاده در زمان خواب یا کل طول شب ساخته نشده‌اند و ممکن است به چشمانتان آسیب زیادی وارد کنند که بعدا برای شما پشیمانی بار بیاورد.

۴)در طول پرواز آب زیاد بنوشید:

کابین های هواپیما به کم بودن رطوبت در آن‌ها معروف هستند. در هر پرواز هر کدام از مهمانداران هواپیما سعی دارند که حداقل ۱۶ اُز (OZ) آب و نوشیدنی بنوشیند و و پیشنهاد ما به شما این است که در طول پرواز آب بنوشید، آب بنوشید، آب بنوشید.

۵)از پوشیدن شلوارک در هواپیما خودداری کنید:

در صورتی که می‌توانید یک لباس بپوشید که کل بدن شما را بپوشاند، سعی کنید از آن استفاده کنید، زیرا بهتر است که پوست و بدن شما با صندلیتان برخورد نداشته باشد، زیرا صندلی‌ها بین دو پرواز تمیز نمی‌شوند و ممکن است این مکان‌ها فضایی برای پنهان شدن جرم ها و میکروب‌ها باشند. اکثر انسان‌ها در زمان استفاده از وسایل هواپیما به این نکته دقت نمی‌کنند که این وسیله توسط چندین نفر استفاده شده است و در بین دو پرواز این وسایل تمیز نشده‌اند و به این نکته که هواپیما یک وسیله نقلیه‌عمومی است، دقت نمی‌کنند.

 

🔖 خرید آنلاین بلیط

۰۹۱۲۰۲۴۰۷۲۴| 🏪 ۰۹۱۵۲۴۲۴۷۲۴| 🔜 ۰۹۱۶۲۴۲۴۰۲۴ | ☎️۰۵۱۳۸۳۸۱۴۲۴

پرواز ۲۴ | بلیط هواپیما | بلیط چارتر – نخستین و جامعترین وبسایت فروش آنلاین بلیت هواپیما در کلیه مسیرهای چارتری و تمامی شرکت های هواپیمایی


Source: بلیط هواپیما